Promocija studenata

U sklopu obilježavanja 50. godišnjice visokog obrazovanja građevinara u Rijeci na Građevinskom fakultetu u Rijeci je dana 15. ožujka 2019. godine održana svečana promocija studenata preddiplomskih i diplomskih studija koji su studij završili na Građevinskome fakultetu u Rijeci tijekom 2018. godine.
S početkom u 11 sati promovirana je jedanaesta generacija sveučilišnih prvostupnika inženjera građevinarstva, njih 75 i jedanaesta generacija stručnih prvostupnika inženjera građevinarstva, njih ukupno 22. U 14 sati promovirana je deveta generacija magistara inženjera građevinarstva, njih 57, te osma generacija stručnih specijalista inženjera građevinarstva, njih 15.
Svečanosti promocije je vodila dekanica izv. prof. dr. sc. Ivana Štimac Grandić, uz promotore  izv. prof. dr. sc. Mladena Bulića, prodekana za poslovne odnose, izv. prof. dr. sc. Nanu Palinić, prodekanicu za nastavu i studente i izv. prof. dr. sc. Vanju Travaša, prodekana za znanstvenoistraživački rad i međunarodnu suradnju.