Svečana promocija Zbornika radova Građevinskog fakulteta, knjige XXI

U sklopu obilježavanja 50. godišnjice visokog obrazovanja građevinara u Rijeci dana 29. ožujka 2019.  godine, s početkom u 12:00 sati u dvorani G-003 na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održana je promocija XXI. knjige Zbornika radova Građevinskog fakulteta.
XXI. knjigu Zbornika su predstavile dekanica izv. prof. dr. sc. Ivana Štimac Grandić i glavna urednica doc. dr. sc. Sanja Dugonjić Jovančević, a sažetke radova i priloga doc.dr.sc. Ivan Marović, doc.dr.sc. Iva Mrak, doc.dr.sc. Silvija Mrakovčić, prof.dr.sc. Nevenka Ožanić, izv.prof.dr.sc. Nana Palinić,  doc.dr.sc. Dragan Ribarić, doc.dr.sc. Paulo Šćulac, izv. prof. dr. sc. Ivana Štimac Grandić, Ksenija Tijanić, izv. prof. dr.sc. Vanja Travaš i doc.dr.sc. Goran Volf.