CERIecon Playpark Rijeka i doktorski studenti Građevinskog fakulteta

Studenti doktorskog studija Građevinskog fakulteta u Rijeci, Davor Stipanić i Luka Zaharija, pozvani su da kao jedan od tri odabrana tima mladih i inovativnih poduzetnika predstave svoj projekt na jednoj od posljednjih radionica CERIecon projekta koja se održala 11.03.2019. u Briselu. Najuspješniji timovi iz regionalnih Playpark centara imali su tako priliku podijeliti priču o svom startup projektu s predstavnicima različitih europskih startup inicijativa i regija, te sudjelovati na panel radionici o europskim startup aktivnostima i networking eventu u organizaciji predstavništva Baden-Württemberg regije te projektnih partnera Vienna Board of Educationi Stuttgart Media University. Doktorski studenti su izdvojeni kao reprezentativan primjer direktnog usmjeravanja istraživačkih aktivnosti s doktorskog studija u poduzetničku ideju koja bi se do završetka studija trebala manifestirati u obliku programa za računalno modeliranje interakcije podzemnih i površinskih voda u vodonosnicima intergranularne poroznosti. U pratnji doktorskih studenata je bila predstavnica CERIecon Playpark Rijeka Silvia Nađte njihov mentor izv. prof. dr. sc. Vanja Travaš.