Microrosft Software Startup Akademija (MSSA)

Prijave za Microrosft Software Startup Akademija (MSSA) otvorene su do nedjelje 09. studenoga 2014. Prijava je obvezna za pohađanje edukacija.

Polaznici akademije koji odslušaju najmanje 3 tehnička predavanja i 2 predavanja iz poduzetničkih tema, te prijave projekt dobivaju certifikat Microrosft Software Startup Akademije.

Prva poduzetnička edukacija počinje u petak 07. Studenoga 2014. sa početkom  16.00 u zgradi sveučilišnih odjela, Radmile Matejčić 2, 51000 Rijeka, prostorija 028.

Prijave na web adresi: http://startup.msacademic.hr/prijava

Microrosft Software Startup Akademija (MSSA) besplatni je program edukacije o razvoju softverskih rješenja koje Microsoft Hrvatska pokreće s lokalnim partnerima u u Gradu Rijeci. Edukacija je namijenjena studentima, srednjoškolcima, mladima, starijima, zaposlenima i nezaposlenima, odnosno svima koji imaju želju osmisliti i razvijati vlastite poslovne ideje, naučiti nešto novo o razvoju softvera, kao i o potrebnim poslovnim vještinama za nastup na tržištu.