BUDI FIN! - Financijski pismen i odgovoran! - projekt financijske pismenosti za mlade

Predstavljamo vam program Ekonomskog fakulteta u Zagrebu, BUDI FIN - Financijski pismen i odgovoran!, namijenjen mladima te zbog toga prilika da se studentima omogući besplatno financijsko obrazovanje.

Pozivamo studente Građevinskog fakulteta, Sveučilišta u Rijeci da se priključe programu financijske pismenosti BUDI FIN! - Financijski pismen i odgovoran (www.budifin.hr) i time povećaju svoju financijsku pismenost.

Ovaj edukativni program namijenjen je mladima kako bi upoznali svoje navike u potrošnji i stavove o novcu te kako bi se educirali o financijskoj pismenosti i na taj način osigurali veće blagostanje u budućnosti. Neke od tema koje ćemo u prvom ciklusu edukacija pokriti su:

• Što je važno znati o novcu?
  • Kako i zašto se ponašam s novcem?
  • Što sve utječe na mene kada odlučujem kada i koliko trošiti?
  • Kako se mogu unaprijediti?
  • Kako voditi osobni proračun?
  • Kako uvijek mogu štedjeti, bez obzira na to koliko imam novaca na raspolaganju?

Nakon prijave na mrežnoj stranici www.budifin.hr sa studentima će se komunikacija nastaviti putem ostavljenog e-maila. Ono što je važno je da nam daju točne podatke na osnovnoj stranici, jer prema GDPR uredbi, samo uz njihovu privolu ih smijemo kontaktirati.

1. modul edukacije zakazan je za svibanj, te je za njega potrebno prijaviti se do 1.5.2021.

Više o projektu dostupno je na mrežnim stranicama www.budifin.hr te na društvenim mrežama Facebook i Instagram.

Iskreno se nadamo da ćete se odazvati i s nama graditi sigurniju i odgovorniju financijsku budućnost mladih!