Opća uredba o zaštiti podataka

Poštovani studenti,

Obavještavamo vas da je stupanjem na snagu Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN, 42/2018.: poveznica) s danom 25. svibnja 2018. počela provedba Opće uredbe o zaštiti podataka br. 2016/679 (poveznica).

Sukladno Uredbi, Fakultet je poduzeo nužne mjere za zaštitu podataka koje prikuplja i obrađuje te Vas molimo da slijedom navedenog postupate sukladno uputama djelatnika stručnih službi i nastavnika Fakulteta.

Osobito Vas molimo da za sve upite koje postavljate elektroničkim putem koristite dodijeljenu e-mail adresu Fakulteta (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) jer po zahtjevima upućenim s privatnih e-mail adresa studenata Fakultet neće postupati.

UPUTE ZA STUDENTE:

► spajanje na sustav Office 365
  podešavanje Google koričničkog računa (Gmail)