Građevinijada 2019.

Drage građevinarke i građevinari,

pozivamo vas na 46. po redu Građevinijadu koja će se održati u Budvi u Crnoj Gori od 30. 4. do 4. 5. 2019. Građevinijada predstavlja najveće edukativno – sportsko okupljanje studenata građevinarstva i geodezije te okuplja oko 1000 studenata sa više od 20 fakulteta sa ciljem da studenti svoj fakultet, sveučilište i grad iz kojeg dolaze predstave u najboljem mogućem svjetlu te ostvare odlične rezultate na natjecanjima, i ono što je najbitnije - stvore nova poznanstva i prijateljstva!
Ne propustite priliku da budete dio Građevinijade 2019.!

CIJENA : 105 eura

U cijenu je uključeno:
- 4 noćenja na bazi punog pansiona (doručak-ručak-večera)
- prijevoz Rijeka – Budva – Rijeka
- putno zdravstveno osiguranje
- majica
- sendviči iz Food city-a

Dodatne popuste ostvaruju
- student - mentori
- studenti koji budu prisutni na prezentaciji firmi koje sponzoriraju Građevinijadu 2019. (prezentacija će se održati 17.4. u 14:30 h u prostoriji G-003)

PRIJAVE ZA GRAĐEVINIJADU:

Prijava je važeća uz predanu ispunjenu PRIJAVNICU i UPLATU od 50 EURA akontacije.
Preostalih 55 eura (ili manje ako ostvarite popust) plaća se na dan polaska na Građevinijadu.
Link za preuzimanje prijavnice: https://bit.ly/2HZyZdI

Uplata se vrši isključivo u EURIMA sljedećim osobama:
Matea Vareško - 095 358 8545
Emina Smlatić - 097 720 8261
Simona Ivić - 099 886 5937

TERMINI ZA PRIJAVE:

PONEDJELJAK: 11 – 13 h, prostorija SZGF
UTORAK: 13 – 15 h, prostorija SZGF
SRIJEDA: 14- 16 h, prostorija SZGF
ČETVRTAK: 12 - 14 h, prostorija SZGF
PETAK: 8 – 10  h, prostorija SZGF

Prijave su otvorene do 14.4.2019.

NAPOMENE – VAŽNO:
  • Prema odobrenju prodekanice za nastavu i studente izv. prof. dr. sc. Nane Palinić, svim sudionicima Građevinijade biti će opravdani izostanci s nastave za vrijeme održavanja Građevinijade, te se prema potrebi odobrava pisanje kolokvija u drugom terminu ili u terminu popravnih kolokvija za studente sudionike.
  • Svi sudionici obavezni su natjecati se u sportu i/ili u kvizu znanja, te su na onom natjecanju za koje se prijave obavezni i prisustvovati! (pročitati upute u prijavnici)
  • Prijavu je moguće izvršiti i van ponuđenih termina uz dogovor sa kontakt osobom
  • Kod izvršene prijave dobiti ćete POTVRDU O UPLATI koju je potrebno sačuvati i predočiti na dan polaska!
  • Državnu granicu moguće je prijeći s osobnom iskaznicom (nije nužna putovnica)
  • Polazak za Budvu bit će u noći s 29. na 30.4.